Stefan Touhami

Stefan Touhami

Stefan@Touhami.pl

O mnie

Od młodości wolałem tworzyć niż korzystać z czegoś co ma braki, i to właśnie dlatego zacząłem programować w podstawówce :)

Główne technolgie którymi teraz operuję to PHP, JavaScript i MySQL ale czasami też zabawię się z Pythonem

Mam zasobą kilka własnych komercyjnych projektów które tworzyłem z pasji a przy okazji potrafiłem na nich zarobić.

Jeśli chcesz współpracować napisz do mnie na mój adres e-mail który jest tam na górze.

Dunno - Followers Monitor

Aplikacja moblina na Androida wraz z serwerem udostępniającym API z portalu społecznościowego Instagram, tworzyłem ją za pomocą Javy i PHP. Aplikacja analizuje profil użytkownika w portalu społecznościowym, przedstawia wykresy z statystykami i powiadamia o osobach które przestały śledzić profil. (Api 16+)

Get it on Google Play

Dragon Ball Z Fighters (2010-2015)

Gra oparta o open-source'owy silniku Tibia, zmodyfikowany w takim stopniu, że z gry stylizowanej na średniowiecze przeobraziło się w gre na podstawie anime Dragon Ball.

Podczas tworzenia i administracji nad DBZF nauczyłem się z wielu przydatnych rzeczy, począwszy zabezpieczeń (chociażby przed SQL Injection) a skończywszy na ekonomii i zachowaniach społecznych ale chyba co jest najważniejsze to jest, że poznałem jak zarządzać linuxem(ubuntu) z którym na początku było trochę problemów ale suma sumarum opłaciło się i teraz postawienie serwera na tej dystrybucji nie stanowi problemu :).

Cimax.pl

Portal z filmami, cieszył się sporą popularnością, to dzięki niemu zachciało mi się nauczyć wzorców projektowych po tym jak stwierdziłem, że w projekcie jest za duży bałagan i ciężko mi się już połapać. Z początku miała powstać nowa wersja portalu kompletnie od zera z nowym responsywnym designem i silnikiem ale ostatecznie w połowie prac zamknąłem projekt a on nie ujrzał już światła dziennego ze względu na wątpliwą zgodność z prawem.